Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Центр професійного розвитку педагогічних працівників
Чернігівської міської ради
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту




 

Визнання результатів підвищення кваліфікації:

1. Результати підвищення кваліфікації не потребують окремого визнання чи підтвердження у суб’єктів підвищення кваліфікації, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою.
2. Результати підвищення кваліфікації визнаються рішенням педагогічної (вченої) ради відповідного закладу освіти у всіх інших суб’єктів підвищення кваліфікації.

Протягом одного місяця після завершення підвищення кваліфікації педагогічний працівник подає до педагогічної ради закладу освіти клопотання про визнання результатів підвищення кваліфікації та документ про проходження підвищення кваліфікації

Засідання педагогічної ради відбувається протягом місяця з дати подання клопотання.
Здійснюється перевірка права іншого суб’єкта надавати освітні послуги з підвищення кваліфікації (наявність програми, вебсайту, відповідності документу про результати підвищення законодавству).
Педагогічна рада заслуховує педагогічного працівника щодо якості виконання програми підвищення кваліфікації, результатів підвищення кваліфікації.
За результатами перевірки суб’єкта та виступу педагогічного працівника педагогічна рада приймає рішення про визнання/невизнання результатів підвищення кваліфікації. У разі невизнання – надає рекомендації щодо повторного підвищення кваліфікації у інших суб’єктів та/або прийняття рішення щодо неможливості включення даного суб’єкта до плану підвищення кваліфікації.
Педагогічна рада протокольно фіксує інформацію про підвищення кваліфікації певного педагогічного працівника: повне найменування суб’єкта підвищення кваліфікації (для юридичних осіб) або прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) фізичної особи, яка надає освітні послуги з підвищення кваліфікації; прізвище та ініціали (ініціал імені) педагогічного працівника, який підвищив кваліфікацію; форму, вид, тему (напрям, найменування) підвищення кваліфікації та його обсяг (тривалість) в годинах та/або кредитах ЄКТС.


Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради рекомендує:




Найпоширеніші платформи:

Платформа відкритих онлан-курсів PROMETHEUS https://prometheus.org.ua/:

Найцікавіші курси:

1. Дизайн-мислення в школі.
Курс поєднує теорію дизайн-мислення та приклади його застосування в освітньому процесі, а також дає можливість освітянам застосовувати вивчені концепції у себе в школі.
Сертифікат: 30 годин.

2. Критичне мислення для освітян
Курс дозволить опанувати стратегії та процедури критичного мислення, що дасть змогу підвищити особистісну ефективність та успішність ухвалених рішень. Ознайомлення з теорією та методикою навчання критичного мислення посилить методологічну підготовку й сприятиме успішності вашої викладацької діяльності.
Сертифікат: 30 годин.

3. Стартуємо до успішної школи
Курс створений для вчителів і директорів, які прагнуть виховати активних сучасних школярів; для батьків, які хочуть розуміти, що відбувається в сучасній школі; для всіх, хто дбає про розбудову сильної шкільної громади.
Сертифікат: 30 годин.

4. Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти
Курс допоможе опанувати базові практичні знання для роботи з ситуацією булінгу (цькування) в закладі освіти та створити систему запобігання випадкам.
Сертифікат: 80 годин.

5. Діалог і медіація: шлях до порозуміння
Курс стане у пригоді всім, хто стикається із конфліктними ситуаціями або цікавиться причинами їх виникнення та способами розв’язання.
Сертифікат: 30 годин.

6. Впровадження інновацій в школах
Курс допоможе освітянам розпочати та впроваджувати у власному навчальному закладі інноваційні зміни за підтримки команди однодумців, заснувавшись на практиці фахівців Массачусетського технологічного інституту та американських шкільних освітян.
Сертифікат: 60 годин.

7. Секрети успішних директора і директорки школи
Курс створений для керівників закладів загальної середньої освіти та їхніх заступників. Він також може зацікавити вчителів, які прагнуть виховати активних відповідальних школярів; батьків, які хочуть розуміти, що відбувається в сучасній школі; і всіх, хто дбає про розбудову ефективної шкільної спільноти.
Сертифікат: 24 години.

8. ПОСІБНИК 30 кроків до нової української школи: навчаєио громадянина
Посібник не є стандартним підручником для самостійного опрацювання. Він запрошує читачів та читачок експериментувати із запропонованими ідеями в школі разом.
Користування посібником не передбачає видачі сертифікатів



EdEra – студія онлайн-освіти https://www.ed-era.com/:

Найцікавіші курси:

1. Про дистанційний та змішаний формати навчання
Курс про дистанційне навчання та застосування технологій дистанційного навчання в умовах карантину - нова організація освітнього процесу, яка актуалізувала безліч питань вчителів та шкільної адміністрації.
Сертифікат: 50 годин.

2. Академічна доброчесність (для вчителів 8-11 класів)
У курсі розглядається поняття «академічна доброчесність», як вчитель чи вчителька 8-11 класів може сприяти формуванню культури академічної доброчесності в учнів. Курс пропонує інструменти для роботи з учнями старших класів: методичні рекомендації, робочий зошит, сценарії уроків, презентації, інтерактивний тест.
Сертифікат: 4 години.

3. Бери й роби
Курс, в основі якого - практичні інструменти, з допомогою яких ви зможете урізноманітнити свої уроки й змінити їх форму, а часом і зміст.
Сертифікат: 15 годин.

4. ПРО школу для вчителів
Курс про права, обов’язки та відповідальність учителів: де вона починається та де закінчується; адміністративну рутину: педагогічне навантаження, зарплати, підвищення кваліфікації та відпустки; конфлікти в школі та їхнє вирішення, а також медіацію; ваші особисті кордони, емоційне вигорання на роботі та мотивацію.
Сертифікат: 20 годин. Платний, вартість 300грн.

5. Домедична допомога
У курсі про те, як надавати домедичну допомогу, демонстрація дії, які допоможуть дитині чи дорослій людині до приїзду карети швидкої. Зберегти життя до приїзду медиків – обов’язкове знання для вчителів і дуже бажане для усіх батьків.
Сертифікат: 3 години.

6. Ключові уміння 21-го століття
Мета курсу - усвідомити компетентнісний підхід до навчання та навчитися розвивати в учнів ключові уміння 21-го століття.
Сертифікат: 5 годин

7. Недискримінаційний підхід у навчанні
Курс про те, як зробити школу дружньою для кожної дитини, як створити атмосферу взаємоповаги й підтримки у класі, як переконатися, що «права дитини» та «дитиноцентризм» — не просто слова.
Сертифікат: 30 годин

8.Ефективні комунікації для освітніх управлінців
Мета курсу - сформувати розуміння ролі та місця стратегічних комунікацій у системі управління та нівелювання стереотипів щодо побудови комунікацій; продемонструвати ключові техніки та інструменти, що роблять комунікацію ефективною.
Сертифікат: 12 годин

9. З учнями про освіту та карьєру
У цьому курсі розглядається, що таке освітнє та кар’єрне консультування, які інструменти для цього існують. Ви дізнаєтесь, які є можливості для професійної та вищої освіти в Україні та за кордоном, а також для неформальної освіти.
Курс пропонує інструменти для роботи з учнями та ученицями 8–11 класів: плани уроків, додаткові матеріали, презентації та інтерактивні сценарії консультацій.
Сертифікат: 8 годин



ВУМ online https://vumonline.ua/:


Найцікавіші курси:

1. Цифрова безпека та комунікація в онлайні
У курсі об’єднано два напрями: спілкування в онлайні та цифрову безпеку, аби ви могли навчитися ефективно комунікувати і водночас не ризикувати особистими даними.
Сертифікат: 6 годин

2. Як провести EdCamp для своєї громади
Курс розкаже про сучасні методи підвищення кваліфікації шкільного вчительства: від ціннісних основ і пояснення, чому EdCamp працює, – до покрокового плану організації такої події, із відгуками й порадами від педагогів, які вже мають досвід проведення (не)конференцій.
Сертифікат: 16 годин

3. Бібліотека - відкритий публічний простір
Курс орієнтований на працівників невеликих бібліотек (в тому числі шкільних), які щиро прагнуть зробити свою бібліотеку сучасною і відкритою для різних категорій користувачів.

4. Вступ до медіації
Курс присвячений ефективним комунікаціям, що дозволяють знайти результат, який всі сторони взаємодії вважають справедливим для себе.
Сертифікат: 15 годин

5. Школа для всіх: безпечне шкільне середовище
Курс допоможе краще виявляти та попереджувати булінг у різних його проявах; дізнатися, як правильно спілкуватися із ЛГБТ-учнями та вибудовувати з ними довірливі стосунки; розібратися в таких поняттях, як сексуальна орієнтація, ґендерна ідентичність, ґендерна експресія тощо;
отримати поради щодо роботи з батьками ЛГБТ-підлітків; познайомитися з практичними прийомами створення толерантного та безпечного середовища у вашій школі.
Сертифікат: 30 годин



Академія цифрового розвитку https://www.digitalacademy.in.ua/:

Найцікавіші курси:

1. Додатки Google в освітній діяльності
Метою організації дистанційного курсу є навчання використанню додатків Google в професійній діяльності для підвищення цифрової компетентності педагогів, ознайомлення учасників із можливістю застосувати віртуальні кімнати Google Classroom для організації та взаємодії учасників/студентів, через практичне опрацювання різних онлайн-ресурсів та завдань навчити створювати й підтримувати персональне інформаційне середовище, власні віртуальні кімнати, на конкретних прикладах продемонструвати переваги колективної взаємодії, співпраці, ефективність застосування цифрових інструментів Google в освітній діяльності.
Сертифікат: 60 годин. Платний, вартість 750грн. Попередній запис.



Цифрове видавнитво MCFR https://naseminar.com.ua/:

Найцікавіші курси:

1. Інтелектуальні карти в інтегрованому навчанні та професійному розвитку (Директори, заступники директорів, вчителі НУШ)
Курс про інтелектуальні карти (суть методу та його джерела, особливості складання, тематичне планування, використання на уроках різних типів та в управлінській роботі, тощо).
Сертифікат: 30 годин. Платний, вартість 900грн.

2. Внутрішня система забезпечення якості освіти у школі
Курс допоможе керівникам закладів загальної середньої освіти розбудувати якісну та дієву внутрішню систему забезпечення якості освіти.
Сертифікат: 45 годин. Платний, вартість 1300 грн.



Тренінговий центр хабу Освіторії https://hub.osvitoria.org/training-center/:

Найцікавіші курси:

1. Бери й роби: універсальні інструменти для вчителів
Курс, в основі якого — практичні інструменти. З їхньою допомогою ви зможете урізноманітнити свої уроки та змінити їх форму, а іноді й зміст.
Сертифікація не передбачена.

2. Бери й роби: змішане та дистанційне навчання
20 тем та понад 30 універсальних практичних інструментів. Ви зможете надихнутись ідеями для онлайн-уроків та проєктів, познайомитись із сучасними методами та підходами дистанційного та змішаного навчання, опанувати неймовірні сервіси для створення цікавих завдань, перетворити оцінювання на улюблену частину заняття, гейміфікувати навчальний процес та багато іншого.
Сертифікація не передбачена.



Центр нової освіти УМІТИ https://umity.in.ua/:

Найцікавіші курси:

1. "Ротація за станціями" як можливість забезпечити змішане навчання при мінімумі ресурсів
Курс про особливості моделі змішаного навчання «Ротація за станціями»; практика впровадження ротаційної моделі на уроках у початковій школі; особливості планування та організації таких уроків.
Сертифікат: 2 години. Платний, вартість 60грн.

2. Безпека дитини в Інтернеті: від загроз до можливостей
Курс про сучасне розуміння ключових понять теми; класифікація загроз в Інтернеті; принципи формування безпечної поведінки; звернення по допомогу та захист; ідеї та ресурси для позакласних заходів.
Сертифікат: 2 години. Платний, вартість 60грн.

3. SWOT-аналіз у навчальному процесі
Курс про SWOT-аналіз і в чому його користь; приклади та ідеї використання SWOT-аналізу на різних предметах; інструменти та шаблони для SWOT-аналізу на уроках і в дистанційній роботі.
Сертифікат: 2 години. Платний, вартість 60грн.

4. Використовувати QR-коди у навчанні
У цьому міні-курсі ви навчитесь створювати красиві (не чорнобілі) коди і отримаєте безліч методичних ідей.
Сертифікат: 6 годин. Платний, вартість 160грн.

5. Орієнтуватися в освітніх трендах
У цьому міні-курсі ви отримаєте цінний матеріал для профорієнтації підлітків, готові матеріали для виступів перед колегами з прогнозами майбутнього та з описом освітніх трендів. Також отримаєте практичні поради як ці тренди втілити в життя. Але головна мета курсу - допомогти вам працювати на випередження, адже ви готуєте учнів до життя не сьогоднішнього, а завтрашнього.
Сертифікат: 6 годин. Платний, вартість 160грн.

6. Використовувати планшети і смартфони у навчанні
Цей міні-курс відриє для вас світ гаджетів в освіті, зокрема, понад 15 ідей використання.
Сертифікат: 6 годин. Платний, вартість 160грн.

7. Застосовувати формувальне оцінювання
Формувальне оцінювання призначене, передусім, для відслідковування розвитку компетентностей і, як праивло, не перетворюється в оцінку в журналі. У міні-курсі ви опануєте і методику, і інструменти.
Сертифікат: 6 годин. Платний, вартість 160грн.

8. Орієнтуватися в методиці проведення тренінгів
Цей міні-курс для тих, хто бажає проводити повноцінні тренінги.
Сертифікат: 6 годин. Платний, вартість 160грн.

Популярні
статті
»


Найближчі події
»

»

»


«    Вересень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок