Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Центр професійного розвитку педагогічних працівників
Чернігівської міської ради
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
» Воркшоп «Формування інтегрованого освітнього середовища: інноваційні практики»
29 грудня 2021
28 грудня 2021 р. консультантами Центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради було проведено креативний воркшоп, присвячений актуальній і творчій темі: «Формування інтегрованого освітнього середовища: інноваційні практики».
Мета зустрічі учителів закладів загальної середньої освіти міста полягала у спробі подружити різні навчальні дисципліни, такі як обслуговуючі види праці, фізика, математика, історія, фізичне виховання і переконатись, що всі шкільні предмети важливі, цікаві і корисні у повсякденному житті.
Захід відбувся у гостинному Чернігівському ліцеї № 32 на прекрасній сучасній кухні під керівництвом учителя фізики Ірини Просяник, яка провела майстер-клас із декорування млинців до Різдвяних свят.
Під час «Розумного чаювання», влаштованого консультантами Центру, учасники розв’язували задачі на знання фізики та математики, підготовлені Тамарою Лапою, вчилися рахувати і спалювати калорії на фізкультхвилинці «Смачно поїсти – не переїсти» за порадами Іванни Рапацької, здійснили подорож у глиб століть «Історія з рум’яною скоринкою» разом з Людмилою Павленко.
Яскрава тепла зустріч однодумців продемонструвала, яким цікавим, продуктивним, творчим і веселим може бути навчання, якщо спробувати відмовитись від обмежень і стереотипів, вивільнити фантазію і ту маленьку дитину, яка завжди живе в кожному з нас.
Воркшоп «Формування інтегрованого освітнього середовища: інноваційні практики»
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » Триває ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
» Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
» Триває ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
» Триває ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад


Найближчі події
»

»

»


«    Грудень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок