Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Центр професійного розвитку педагогічних працівників
Чернігівської міської ради
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
» Семінар учителів інформатики на тему: "Сучасна інформатика. Дистанційний формат. Досвід. Реалії".
22 квітня 2021
20 березня 2021 року на базі ЗОШ №3 відбувся міський семінар учителів інформатики на тему: "Сучасна інформатика. Дистанційний формат. Досвід. Реалії".
Вчителі поділилися своїми напрацюваннями за наступними темами: навчання з LEGO MINDSTORMS ( Коваль О.Д.); використання платформи Arduino Uno при вивченні програмування (Головащенко А.А.); LEGO Education WeDo 2.0 - перші кроки в програмуванні (Масляна Ю.В.); використання модуля Tkinker під час програмування в Python ( Єременко О.О.); "3D графіка" під час дистанційного навчання ( Кононенко Т.В.); цифрові інструменти оцінювання учнів (Дмитрук Т.Ю.); сучасні технології при вивченні моделювання та графіки (Барбасов О.О.); міжнародна співпраця та конкурси для розвитку потенціалу вчителя та учнів ( Данкевич С.В.). Сподіваємося, що презентований досвід стане у нагоді учителям інформатики та набуде практичного застосування у цьому навчальному році.


Семінар учителів інформатики на тему: "Сучасна інформатика. Дистанційний формат. Досвід. Реалії".Семінар учителів інформатики на тему: "Сучасна інформатика. Дистанційний формат. Досвід. Реалії".Семінар учителів інформатики на тему: "Сучасна інформатика. Дистанційний формат. Досвід. Реалії".Семінар учителів інформатики на тему: "Сучасна інформатика. Дистанційний формат. Досвід. Реалії".Семінар учителів інформатики на тему: "Сучасна інформатика. Дистанційний формат. Досвід. Реалії".
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
»


Найближчі події
»

»

»


«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок