--- > У ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історії

У ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історії


2 грудня 2017
29 листопада на базі ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історії, який був присвячений «Підвищенню якості навчально-виховного процесу шляхом створення умов для формування в учнів громадянської позиції та критичного мислення на уроках історії».
На семінар-практикум завітало більше двадцяти вчителів історії закладів загальної середньої освіти міста. Перш ніж розпочати семінар, заступник директора з навчально-виховної роботи Лутченко Тамара Іванівна представила шкільне методичне об'єднання вчителів історії, правознавства та географії і розповіла про напрямки його роботи.
У рамках обміну досвідом, вчитель вищої категорії, старший вчитель ЗНЗ №35 Смаглюк Тамара Григорівна провела урок з історії України на тему: «Культура в роки війни. Освіта і наука. Література» (11-Б клас). Урок організований на високому методичному рівні з використанням різноманітних інтерактивних методів і форм навчання. Найбільш цікавими методами, які застосував вчитель на уроці були: «Кроссенс» – головоломка нового покоління, яка поєднує в собі найкращі якості відразу деяких інтелектуальних розваг: загадки, ребусу, головоломки. Кроссенс є прекрасним засобом розвитку логічного і творчого мислення учнів. Крім того, учасники узяли «на озброєння» метод «РОФТ». Сутність цього методу полягає у визначенні ролі (хто пише лист), отримувача (хто отримує), формату та теми.
Родзинкою семінару-практикуму став урочистий захід до дня Гідності та Свободи України, який підготувала вчитель вищої категорії, старший вчитель ЗНЗ №35 Лутченко Наталія Віталіївна. Урочистий захід було проведено згідно Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Учасники семінару відзначили якісну підготовку керівника та учнів. Крім того, хвилиною мовчання було вшановано Героїв, які віддали своє життя за територіальну цілісність і свободу України.
Кожен учасник міг долучитися до дискусії, висловити свою думку та обмінятися безцінним досвідом із колегами.
У ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історіїУ ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історіїУ ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історіїУ ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історії

Повернутися назад