Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту




 
 
» Третя підбірка по оранізації навчання в дистанційному режимі
26 березня 2020
 
Детальніше
 

» Підведені підсумки XIV міського конкурсу учнівської комп’ютерної творчості
24 березня 2020
Номінація «Веб-розробка»

Вікова категорія 8-11 класи
I місце — Носенко Анжела, учениця ЗОШ №4
II місце — Котов Павло, учень ЗОШ №7
III місце — Пекур Анастасія, учениця СЗСШ №1
Свєтлова Аліна, учениця ЗОШ №27
Захаренко Арсеній, учень колегіуму №11
Демченко Владислав, учень ліцею №22

Переглянути роботи переможців

Номінація «Комп’ютерні презентації»


Вікова категорія 2-4 класи
I місце — Зіньковець Владислава, учениця ЗОШ №20
II місце — Седень Наталія, учениця ЗОШ №28
Самброс Нікіта, учень ЗОШ №9
III місце — Онопрієнко Лариса, учениця СЗСШ №1
Іллєнко Всеволод, учень ЗСШФМП №12
Дем’яненко Захар, учень ЗОШ №25

Вікова категорія 5-8 класи
I місце — Зенченко Захар, Стороженко Емілія, Дьякова Ангеліна, учні СЗОШ №2
II місце — Стрижак Дар’я, учениця ЗОШ №9
Зеньковець В’ячеслав, учень ЗОШ №27
Ващенко Ангеліна, учениця ЗСШФМП №12
III місце — Рахунок Кирило, учень колегіуму №11
Зеляк Арсеній, учень ЗОШ №33
Заболотний Богдан, учень ліцею №22

Переглянути роботи переможців

Номінація «Комп’ютерна графіка. 2D-графіка»

Вікова категорія 2-4 класи
I місце — Гільова Марія, учениця ліцею №32
II місце — Гапоненко Софія, учениця ЗОШ №17
III місце — Губенок Марія, учениця ЗОШ №33
Лобанова Амелія, учениця ЗОШ №13
Павлунько Єгор, учень ліцею №22

Вікова категорія 5-8 класи
I місце — Воронецька Ксенія, учениця колегіуму №11
II місце — Джевага Анастасія, учениця гімназії №31
Богдан Маргарита, учениця СЗОШ №2
III місце — Клочко Артем, учень ліцею №32

Вікова категорія 9-11 класи
I місце — Грек Анна, учениця ЗОШ №20
II місце — Гаврилюк Олександра, учениця ЗОШ №4
III місце — Сила Наталія, учениця ЗОШ №7

Номінація «Комп’ютерна графіка. 3D-графіка»

Вікова категорія 5-8 класи
I місце — Школьний Володимир, учень ЗОШ №35
II місце — Демчук Софія, учениця ЗОШ №19
III місце — Гордієнко Ігнат, учень колегіуму №11
Стороженко Емілія, учениця СЗОШ №2
Тесленок Михайло, учень ліцею №22

Вікова категорія 9-11 класи
I місце — Пономарьов Павло, учень ЗОШ №19
II місце — Купрієнко Ангеліна, учениця СЗОШ №2
Сахно Єлизавета, учениця ЗСШФМП №12
III місце — Харіна Валерія, учениця гімназії №31
Шинкевич Нікіта, учень ЗОШ №14

Номінація «Комп’ютерна графіка. 3D-моделі»


Вікова категорія 6-8 класи
I місце — Таішев Тимур, учень ліцею №22
II місце — Зеляк Арсеній, учень ЗОШ №33

Переглянути роботи переможців

Номінація «Комп’ютерний колаж»

Вікова категорія 2-4 класи
I місце — Шкарупа Юлія, учениця ЗОШ №28
II місце — Карпенко Богдан, учень колегіуму №11
Кветницький Тимофій, учень ЗСШФМП №12
III місце — Апанасенко Данііл, учень ЗОШ №27
Кужбе Валерія, учениця ЗОШ №21

Вікова категорія 5-8 класи
I місце — Любчикова Дарія, учениця ЗСШФМП №12
Василенко Олексій, учень ЗОШ №27
II місце — Гарбуз Діана, учениця ЗОШ №21
III місце — Светюха Роман, учень колегіуму №11

Вікова категорія 9-11 класи

I місце — Лапа Руслана, учениця ЗОШ №35
II місце — Константиновська Юлія, учениця ЗОШ №7

Переглянути роботи переможців

Номінація «Короткометражний фільм»

Вікова категорія 5-8 класи
III місце — Лаптієнко Данило, учень ЗОШ №3

Вікова категорія 9-11 класи

I місце — Карпенко Михайло, учень ліцею №22
II місце — Кравченко Данило, учень ліцею №15
III місце — Дзюба Марія, учениця ЗСШФМП №12

Переглянути роботи переможців
 
Детальніше
 

» Друга підбірка по оранізації навчання в дистанційному режимі
19 березня 2020
Друга підбірка по оранізації навчання в дистанційному режимі

За три дні у мережі з'явилась велика кількість нової корисної інформації,
тому методичний центр представляє другу підбірку корисностей для підготовки до навчання в дистанціному режимі
.


Відеоогляд

Презентація
 
Детальніше
 

» Попредметно: організація навчання за дистанційними технологіями
17 березня 2020
 
Детальніше
 

» Матеріали по організації навчання за допомогою дистанційних технологій
16 березня 2020
 
Детальніше
 

» Змінені дати проведення пробного тестування
12 березня 2020
Змінені дати проведення пробного тестування

 
Детальніше
 

» Результати моніторингу інформаційної компетентності 04.03.2020
5 березня 2020
Результати моніторингу інформаційної компетентності 04.03.2020

 
Детальніше
 

Популярні
статті
» » Карантинні можливості. Презентація із наради директорів ...
» Дати ЗНО-2020
» ПРОБНЕ ЗНО: ДАТИ ТЕСТУВАННЯ


Найближчі події
»

»

»


«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок