Сьогодні з метою реалізації проекту професійного зростання педагогічних працівників міста Центром на базі ЗДО#3 був організований і проведений семінар для практичних психологів дошкільних навчальних закладів з теми"РДУГ - проблема #1 в дитячій та підлітковій психіатрії.Шляхи педагогічної корекції". Спікером виступила дитячий невролог Ольга Холодницька, яка ознайомила фахівців з анатомічними та нейрофізіологічними особливостями ЦНС при РДУГ, з діагностичними критеріями та формами даного розладу та поповнила методичний кейс практичних психологів щодо супроводу та педагогічної корекції дітей з розладами дефіциту уваги та гіперактивністю .Велика подяка завідувачці ЗДО #3 Бочок Тетяні Тимофіївні ,практичному психологу Віталіні Шовковій та всім учасникам семінару.
![з метою реалізації проекту професійного зростання педагогічних працівників міста з метою реалізації проекту професійного зростання педагогічних працівників міста](http://chernigiv-nmc.org.ua/uploads/posts/2021-06/thumbs/1622815461_196276269_343114280821645_6345319277755669410_n.jpg)