Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» Бюджет участі - 2020
18 вересня 2019
Бюджет участі - 2020


До 30 вересня триває голосування по програмі БЮДЖЕТУ УЧАСТІ - 2020.
Кожен і кожна може віддати голос за три великі та три маленькі проекти!
Не залишайтесь байдужими, підтримуйте зміни!!!

Проекти закладів загальної середньої освіти:

1. Навчально-розвивальний майданчик (технічна лабораторія) "РобоСвіт" (ЗЗСО №3)
Проект передбачає створення спеціалізованого освітнього простору, який складатиметься з двох структурних модулів:
• навчально-розвивального майданчика з робототехніки для учнів 1-6 класів;
• технічної лабораторії (STEM-лабораторії) для учнів 7-11 класів.
Крім свого прямого призначення модулі можуть використовуватись у якості інформаційно-методичного, тренувального та виставкового центра.

ГОЛОСУВАТИ

2. Реконструкція спортивного майданчика (ліцей №22)
Спорудження універсального стадіону біля ліцею №22 створить умови для занять улюбленими видами спорту, для активного відпочинку людей будь-якого віку, для вирішення соціальних проблем суспільства.

ГОЛОСУВАТИ

3. Створення ландшафтних естетзон для безпечного та змістовного дозвілля (ЗЗСО №29)
Сучасне облаштування великої клумби та зелених зон, розташованих на території школи №29. Мета – перетворити центральну частину великого мікрорайону на еститичну локацію, паркову ділянку з елементами ландшафтного дізайну для популяризації та розвитку сімейного відпочинку, спілкування молоді, виховання естетичного смаку жителів міста, їх культурного дозвілля в зручних, сучасних умовах.

ГОЛОСУВАТИ

4. Реконструкція баскетбольного майданчика на території СЗСШ№1
Реконструкція існуючого баскетбольного майданчика, приведення до сучасних вимог та стандартів, які дозволяють проводити баскетбольні змагання Всеукраїнського та міжнародного рівнів.

ГОЛОСУВАТИ

5. «Здоров’я громадянина –пріоритет держави» (ліцей №32)
Спорудження універсального спортивного майданчика (для занять баскетболом, волейболом та футболом) зі штучним (гумовим) покриттям на території ліцею № 32 для масового заняття фізкультурою та спортом жителів мікрорайону Градецький на шкільному подвір’ї.

ГОЛОСУВАТИ

6. Школа №20 – комфортна та безпечна для всіх
Реконструкція шкільного подвір’я, яке є прохідною територією, що з’єднує вулицю імені М.Коцюбинського та проспект Перемоги, з заміною зруйнованого асфальтного покриття на тротуарну плитку, реконструкція клумб, встановлення лавочок для відпочинку та сміттєвих баків.

ГОЛОСУВАТИ

7. Життя - це рух, рух - це спорт! (ЗЗСО №6)
Передбачається реконструкція спортивного майданчика на території Чернігівської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 площею 15*45 м (675 кв.м.) для декількох видів спорту - футболу, волейболу, баскетболу тощо.

ГОЛОСУВАТИ

8. Благоустрій зеленої зони між будинками 13Б та 17А по вул. Доценка (ЗЗСО №31)
Проект створено з метою облаштування території між будинками по вул. Доценка 17-А та 13-А. Асфальтові доріжки, прокладені багато років тому, давно потребують ремонту; учні ЗЗСО №12 та гімназії №31, які повертаються увечері після закінчення другої зміни, мешканці мікрорайону почуваються небезпечно в нічній темряві без освітлення ліхтарів. Проект спрямований на удосконалення міжбудинкової території.

ГОЛОСУВАТИ

9. Універсальний спортивний майданчик для волейболу та баскетболу для жителів мікрорайону Подусівка (ЗЗСО №21)
Будівництво універсального спортивного майданчика для волейболу, баскетболу зі штучним покриттям та системою панельної огорожі «пром» на території школи №21 з метою популяризації здорового способу життя серед мешканців Чернігова, зміцнення їх здоров’я, відволікання дітей та підлітків від негативних впливів навколишнього середовища вулиці, розвиток спортивної інфраструктури мікрорайону Подусівка

ГОЛОСУВАТИ

10. Здорові діти - запорука здорової нації!
Проект спортивного майданчику "Здорові діти-запорука здорової нації!" для користування учнями гімназії № 31 та ЗОШ № 25, мешканцями прилеглих будинків дасть змогу дітям та учням, їх батькам долучитися до активного відпочинку, занять спортом у комфортних умовах та з користю проводити час. Проект спрямований на вирішення проблеми зайнятості наших дітей, формування здорового способу життя.

ГОЛОСУВАТИ

 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » ПРОБНЕ ЗНО: ДАТИ ТЕСТУВАННЯ
» Дати ЗНО-2020


Найближчі події
»

»

»


«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок