Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту




 
 
» Підбиті підсумки міського конкурсу «Використання ІКТ в освітньому процесі»
26 лютого 2019
20 лютого 2019 року був проведений міський конкурс «Використання ІКТ в освітньому процесі».
У конкурсі взяли участь 25 закладів дошкільної освіти: №1, 10, 14, 16, 17, 21, 24, 27, 30, 34, 36, 37, 38, 42, 46, 50, 58, 60, 64, 70, 71, 72, 74, 75, 76 та 26 закладів загальної середньої освіти: № 2, 4, 6, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35. Всього 96 розробок.

Переможцями визнано:

Дошкільна освіта
I місце — Гриднєва Наталія Олексіївна, вихователь ЗДО №70
Канчура Наталія Миколаївна, вихователь ЗДО №24
II місце — Живак Юлія Петрівна, музичний керівник ЗДО №36
Сепік Оксана Борисівна, вихователь ЗДО №42
Маховик Наталія Миколаївна, вчитель-логопед ЗДО №58
Андрющенко Світлана Олександрівна, вихователь ЗДО №64
Суворова Олена Володимирівна, вчитель-логопед ЗДО №72
III місце — Мазуренко Ірина Вікторівна, вихователь ЗДО №14
Мартиненко Ганна Анатоліївна, вихователь ЗДО №17
Чепурна Марина Михайлівна, вихователь ЗДО №34
Полякова Катерина Едуардівна, вихователь ЗДО №38
Буренок Людмила Михайлівна, вихователь ЗДО №46
Найдьон Олена Володимирівна, Роговець Світлана Михайлівна, вихователі ЗДО №74
Власенко Олена Олексіївна, вихователь ЗДО №75
Хоблова Марія Олегівна, вихователь ЗДО №75
Страдомська Марія Анатоліївна, практичний психолог ЗДО №76

Переглянути роботи учасників в номінації "Дошкільна освіта"

Початкова школа
I місце — Симоненко Раїса Іванівна, вчитель СЗОШ №2
Кисіль Олена Валеріївна, вчитель ЗОШ №17
II місце — Гурбик Катерина Анатоліївна, вчитель ЗОШ №28
Калита Оксана Вікторівна, Уланович Олена Олегівна, вчителі ліцею №22
III місце — Біленчук Віра Петрівна, вчитель ЗОШ №19
Постернак Наталія Юріївна, вчитель ліцею №15

Переглянути роботи учасників в номінації "Початкова школа"

Історія, правознавство, краєзнавство
I місце — Писарева Ольга Йосипівна, вчитель гімназії №31
II місце — Саповська Валентина Федорівна, вчитель ЗОШ №34
III місце — Голомозик Ірина Миколаївна, вчитель ЗОШ №13

Переглянути роботи учасників в номінації "Історія, правознавство, краєзнавство"

Іноземна мова

I місце — Михайленко Тетяна Анатоліївна, вчитель ліцею №22
II місце — Седень Наталія Василівна, вчитель СЗОШ №2
Юзефович Яніна Валеріївна, вчитель ЗОШ №29
III місце — Бабич Алла Василівна, вчитель ЗОШ №35
Ковбас Вікторія Ігорівна, вчитель гімназії №31

Переглянути роботи учасників в номінації "Іноземна мова"

Математика
I місце — Губенок Наталія Володимирівна, вчитель ЗОШ №33
II місце — Приходько Тетяна Андріївна, вчитель ЗОШ №27
III місце — немає

Переглянути роботи учасників в номінації "Математика"

Економіка
I місце — Гірчак Наталія Леонідівна, вчитель ЗСШФМП №12
II місце — Ігнатенко Олеся Вікторівна, учитель ЗОШ №27
III місце — немає

Переглянути роботи учасників в номінації "Економіка"

Географія

I місце — Гречухіна Олена Миколаївна, вчитель ліцею №32
II місце — немає
III місце — немає

Переглянути роботи учасників в номінації "Географія"

Хімія
I місце — Пономаренко Катерина Володимирівна, вчитель ЗОШ №10
II місце — Клименко Тетяна Олександрівна, вчитель ЗОШ №4
III місце — Ореховська Анна Сергіївна, вчитель ЗОШ №28

Переглянути роботи учасників в номінації "Хімія"

Біологія
I місце — немає
II місце — немає
III місце — Пінчук Юлія Сергіївна, вчитель ліцею №15

Переглянути роботи учасників в номінації "Біологія"

Російська мова та зарубіжна література

I місце — немає
II місце — немає
III місце — Полегка Юлія Валеріївна, вчитель ЗОШ №35

Переглянути роботи учасників в номінації "Російська мова та зарубіжна література"

Фізика
I місце — Просяник Ірина Анатоліївна, вчитель ЗОШ №21
II місце — Лазебний Олександр Іванович, вчитель ЗОШ №29
III місце — немає

Переглянути роботи учасників в номінації "Фізика"

Позакласний захід

I місце — Ланько Віталіна Петрівна, вчитель ЗОШ №20
II місце — Кобижча Юлія Вікторівна, вчитель ЗОШ №24
III місце — Сердюк Євгеній Валерійович, вчитель ЗСШФМП №12

Переглянути роботи учасників в номінації "Позакласний захід"
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » Підбиті підсумки міського конкурсу «Використання ІКТ в ...
» ПОРЯДОК ВИСТУПУ учасників конкурсу «Молоді таланти Черн ...
» Пройшов міський конкурс-огляд «Молоді таланти Чернігова ...
» РЕЗУЛЬТАТИ тестування ІТ в рамках атестації 05.03.2019
» ПОРЯДОК ВИСТУПУ учасників конкурсу «Молоді таланти Черн ...
» Відбувся міський конкурс учнівської комп’ютерної творчо ...
» Пройшов міський конкурс-огляд «Молоді таланти Чернігова ...
» Пройшов міський конкурс-огляд «Молоді таланти Чернігова ...
» Відбувся семінар музичних керівників ЗДО
» Пройшов тиждень педагогічної майстерності вчителів фізи ...


Найближчі події
» 23 березня - міські змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» серед закладів загальної середньої освіти

» 23 березня - пробне зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови, математики, фізики, історії України, географії, хімії та біології

» 22-24 березня - міський огляд-конкурс дитячої та юнацької творчості "Молоді таланти Чернігова - 2019" в номінаціях "Хорове мистецтво" та "Театральне мистецтво"


«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок