Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» Триває Фестиваль англійської мови
22 лютого 2019
Креативно та змістовно пройшов Фестиваль англійської мови у СЗСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов.
Вчителі початкової ланки створили для своїх учнів невимушену атмосферу і подбали про те,щоб кожен урок запам’ятався дітлахам і сприяв кращому засвоєнню учбового матеріалу.
Наймолодші учні відправились в подорож до чарівного замку, в якому познайомились з новим другом Генрі та годували його смачною їжею.
Вчителі других класів запросили своїх вихованців на квести: «З любов’ю до англійської» та «Тварини».
Третьокласники занурилися у гру «Магічна лампа Джина».
Учні 4-х класів змагалися у командній олімпіаді, присвяченій Дню Святого Валентина.
Виховний захід “Подорожуючи Європою ” проводився на паралелі 7-х класів. Метою заходу було ознайомлення учнів із фактами та цікавинками, відомими людьми та особливостями таких європейських країн як Італія (вч. Клименко О.Г.), Швеція (вч. Синяк П.О.), Фінляндія (вч. Сидоренко О.С.) та Іспанія (вч. Войнова Н.А.). Виступи-представлення містили пісні виконавців, музичні твори та замальовки зазначених країн. Кожне представлення країни супроводжувалось мультимедійною презентацією та музичним оформленням. Учні-учасники та вчителі з ентузіазмом та творчо підійшли до виступів.
Заходи підтвердили, що навчання може бути не лише складним та напруженим,а креативним та захоплюючим. Нестандартні завдання активізовували творчий потенціал учнів.
Триває Фестиваль англійської мовиТриває Фестиваль англійської мовиТриває Фестиваль англійської мовиТриває Фестиваль англійської мови


11.02.19 2019 по 22.02.19 в Чернігівській ЗОШ І ступеня №25 пройшов декадник англійської мови, в якому взяли участь всі учні школи. Вони робили проекти, листівки, творчі завдання, відшукували англійські слова заховані в різних місцях шкільних коридорів та класів. Найкращі роботи утворили яскраву та цікаву виставку, яку роздивлялися діти, батьки, учителі та гості школи. В рамках міського Фестивалю англійської мови учителі дали показові уроки для педагогів міста. Малаш Тетяна Василівна разом з учнями 4-Б класу 14.02.19 влаштувала віртуальну подорож до Франції. Темою уроку була «Французька їжа». Учні показали високий рівень знань, а гості з захопленням спостерігали за різними цікавинками уроку. 19.02.19 Стукало Ірина Олександрівна провела показовий урок у 2-Г (пілотному) класі за темою «My Family». Урок пройшов динамічно, весело та продуктивно. Гості спостерігали, як діти навчались граючись та показували свої вміння спілкуватися англійською. 20.02.19 Іванішина Ліля Олександрівна провела показовий урок в 3-А класі за темою «Home Sweet Home». Працюючи з Lego, учні продемонстрували свої знання, вдосконалювали навички комунікації, навчалися логічно мислити.
14.02.19 в День Святого Валентина учні вітали один одного та вчителів виготовленими власноруч листівками. Виставка найкращих валентинок вражала своїм різноманіттям та щирими побажаннями.
21.02.19 23 учні школи взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі англійської мови «Puzzle».
Фіналом декадника англійської мови стали підсумкові лінійки 22.02.19. Переможці конкурсів та автори найкращих малюнків, проектів, валентинок були нагороджені грамотами.
Триває Фестиваль англійської мовиТриває Фестиваль англійської мовиТриває Фестиваль англійської мовиТриває Фестиваль англійської мовиТриває Фестиваль англійської мовиТриває Фестиваль англійської мовиТриває Фестиваль англійської мовиТриває Фестиваль англійської мови
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » ПРОБНЕ ЗНО: ДАТИ ТЕСТУВАННЯ
» Дати ЗНО-2020


Найближчі події
»

»

»


«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок