Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології
17 лютого 2019
У школі №21 відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології «Використання смарт-дошки на уроках фізики та біології». Розпочала його директор школи ШЕСТОПАЛОВА Надія Миколаївна. Ідея провести такий семінар народилася невипадково. Доволі часто від абітурієнтів, які поступають до медичних ВУЗів, чуються репліки, що профілюючим предметом є фізика, а не біологія! Чому? На семінарі Скоба Інна Михайлівна - учитель біології вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист ЗОШ №21 об'єднала учителів у дві команди і провела «Розминку», під час якої учасники семінару ще раз пригадали, в яких темах, розділах біологія та фізика переплітаються, доповнюють одна одну, допомагають зрозуміти окремі моменти: це світлові явища та заломлення світла, реактивний рух, броунівський рух, дифузія, тиск, оптика, акомодація ока, томографія, рентгенодіагностика та мамографія, термодинаміка, ергометрія, біокалориметрія та інше.
Просяник Ірина Анатоліївна, вчитель фізики вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, яка претендує на звання учитель-методист, провела навчально-тренувальні конкурси з елементами тренінгу з використанням смарт-дошки: «Метеорологічний», «Різнокольоровий», «Творчий», «Парний», «Незавершені речення», «Логічний» та інші.
Навички, які здобули молоді, і не лише молоді, а й досвідчені учителі фізики та біодогії, стануться в нагоді при подальшій діяльності кожного.
Учасники семінару висловили побажання проводити і в подальшому семінари з обміну досвідом використання в роботі смарт-дошки, удосконалення навичок її використання.
Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології Відбувся міжпредметний семінар учителів фізики та біології
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » Матеріали для персоналу пунктів тестування


Найближчі події
»

»

»


«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок