Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» Відбувся семінар для учителів художньої культури та образотворчого мистецтва
15 лютого 2019
14 лютого 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 відбувся семінар для учителів художньої культури та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти міста з теми «Урок як засіб активізації дитячої творчості в умовах сучасних технологій навчання».
На заході були присутні учителі художньої культури та образотворчого мистецтва із 15-ти закладів загальної середньої освіти міста Чернігова.
Лесун Лариса Володимирівна, директор ЗОШ №33 привітала усіх присутніх, презентувала загальноосвітній заклад та кафедру мистецтва, представила вчителя мистецтва та керівника театру «Пілігрими» Зав’ялову Світлану Павлівну та вчителя образотворчого мистецтва Войтек Тетяну Олександрівну, які поділилися свої досвідом.
Світлана Павлівна запросила присутніх на квест-урок з художньої культури, де п’ять команд із учнів 10-го класу та одна команда із учителів мистецтва ЗЗСО міста вивчали Пекінську оперу. Кожна команда презентувала свого персонажа, якого вони знаходили в процесі квесту.
У ході роботи гості та учні старших класів переглянути виставу «Червона шапочка» у виконанні театру «Пілігрими» ЗОШ №33, керівник Зав’ялова С.П.
Семінар продовжився у майстерні вчителя образотворчого мистецтва Войтек Т.О., де почати роботу майстер-класу було нелегко: всі розглядали, милувалися, фотографували, цікавилися оздобленням майстерні та поробками вчителя, які прикрашали приміщення. Тетяна Володимирівна розповідала про свої витвори мистецтва, як їх виконувати, якими техніками володіє та історією їх створення.
В кінці зустрічі учасники семінару поділилися враженнями.
Відбувся семінар для учителів художньої культури та образотворчого мистецтваВідбувся семінар для учителів художньої культури та образотворчого мистецтваВідбувся семінар для учителів художньої культури та образотворчого мистецтваВідбувся семінар для учителів художньої культури та образотворчого мистецтваВідбувся семінар для учителів художньої культури та образотворчого мистецтваВідбувся семінар для учителів художньої культури та образотворчого мистецтваВідбувся семінар для учителів художньої культури та образотворчого мистецтва
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » ПРОБНЕ ЗНО: ДАТИ ТЕСТУВАННЯ
» Дати ЗНО-2020


Найближчі події
»

»

»


«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок