Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» Відбувся семінар вчителів української мови та літератури
24 грудня 2018
19 грудня 2018 року в стінах Чернігівського ліцею № 32 Чернігівської міської ради Чернігівської області відбувся семінар «Довіра до освіти починається з партнерства» міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури.
Тема семінару однозначно актуальна й цікава, адже гасло НУШ - «Без довіри – нема освіти». А встановити місток довіри між вчителем та учнем (і батьками також) – одне з найважливіших завдань сучасної школи, яке в силу надшвидкісного технічного прогресу, часом дуже важко вирішити. Саме тому сучасний учитель повинен майстерно володіти різноманітними інформаційними технологіями, вміти зацікавити, креативно подати навчальний матеріал, спонукати учня до чогось нового й корисного, творчого й пізнавального.
Так, учитель Мостова Н.М. провела майстер-клас «Використання хмарних технологій у навчальній діяльності вчителя української мови та літератури», показавши можливості використання під час уроку Google Диску, а саме: створення сайтів, інтерактивних онлайн-посібників, тестів, різноманітних цікавих вправ, у тому числі й творчих, які спонукають дітей до пошуковості (буктрейлер, відео-, аудіовідгук на прочитаний художній твір тощо). Учні на уроці проявляли зацікавленість, були активними. Такий вид роботи дозволяє, як показано на практиці, у короткий термін оцінити учнів, перевірити їх готовність до роботи, ефективно розподіляти час.
Показовий урок-подорож у країну Іменник провела Глущенко Т.М. у 6 класі (тема уроку: «Іменник як частина мови»), використання різних форм і методів роботи дало можливість учителю зацікавити учнів, активізувати їх, а ігрова форма долання перешкод процес навчання перетворила на захоплюючий і цікавий процес вивчення нової теми.
Гузій В.В. провела методичний кейс для вчителів-філологів з теми «Ідейно-художній аналіз поезії», подала загальну схему аналізу ліричного твору, нагадала основні літературознавчі терміни, які необхідні для успішного аналізу вірша, зачитала зразки учнівських робіт з теми. Вчителі міста обговорили типові помилки на мовно-літературних олімпіадах та конкурсах, де одне із завдань було проаналізувати поезію.
Робоча атмосфера та позитивний настрій панували серед вчителів, які були присутні на методичному семінарі. Святковості додавав і традиційний благодійний захід, організований у приміщенні ліцею на першому поверсі - щорічний Миколаївський ярмарок, де можна було поласувати смаколиками, які діти готували самостійно.
Відбувся семінар вчителів української мови та літературиВідбувся семінар вчителів української мови та літературиВідбувся семінар вчителів української мови та літературиВідбувся семінар вчителів української мови та літературиВідбувся семінар вчителів української мови та літературиВідбувся семінар вчителів української мови та літератури
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
»


Найближчі події
»

»

»


«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок