Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» Відбувся семінар вчителів математики
5 листопада 2018
1 листопада на базі ліцею №15 відбувся міський семінар вчителів математики з теми «Впровадження інноваційних технологій в освітній процес з метою формування позитивної мотивації на уроках математики». Відкрила семінар та виступила з теми «Використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі» заступник директора з навчально-виховної роботи Анищенко Людмила Миколаївна . Використання інформаційних технологій присутні побачили на показових уроках вчителів математики (майстер-класи давали одночасно три вчителя, вибір уроку був за бажанням):
Ведь Світлана Михайлівна, старший вчитель, - «Многокутники. Розв`язування задач.»,8-Б клас;
Білецький Павло Владиславович, учитель вищої категорії, - «Метод інтервалів. Розв`язування раціональних нерівностей», 9 -А клас;
Лещенко Світлана Григорівна, старший вчитель, - «Кут між прямимі в просторі», 10-Б клас.
Всі уроки було проведено на високому методичному рівні з професійним використанням інтерактивної дошки, багато розв`язувалось прикладних задач, учні побачили як у побуті та інших дисциплінах можна використати вивчені математичні поняття, об`єкти.
Потім присутніх було запрошено до освітніх майстерень:
«Інтернет-ресурси на уроках математики» - Глек Алла Анатоліївна , учитель першої категорії, розповіла про використання освітньої платформи vchy.com.ua (інтерактивний онлайн курс математики для початкової школи та 5-6 класів) та онлайнового сервісу LearningApps .
«Реалізація наскрізних змістовних ліній на уроках математики» - Іванова Олена Олександрівна, учитель вищої категорії, продемонструвала на прикладних задачах цю реалізацію.
Закінчився семінар екскурсією до музею історії навчального закладу та підведенням підсумків.
Присутні побачили і творчий пошук оригінальних, нестандартних рішень педагогічних проблем, і доцільне використання технологій інноваційного навчання.
Відбувся семінар вчителів математикиВідбувся семінар вчителів математикиВідбувся семінар вчителів математикиВідбувся семінар вчителів математикиВідбувся семінар вчителів математикиВідбувся семінар вчителів математикиВідбувся семінар вчителів математикиВідбувся семінар вчителів математики
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » ПРОБНЕ ЗНО: ДАТИ ТЕСТУВАННЯ
» Дати ЗНО-2020


Найближчі події
»

»

»


«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок