Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» Пройшов міський тиждень педагогічної майстерності вчителів географії
29 жовтня 2018
З 22 по 26 жовтня 2018 р. пройшов міський тиждень педагогічної майстерності вчителів географії. Протягом тижня вчителі всіх навчальних закладів міста мали змогу обмінятися досвідом, відвідавши показові уроки та заходи своїх колег. Демонстраційні уроки показували вчителі ЗОШ № 4 – О.В. Коновал, СЗСШ №1 – Л.Г. Кубрак, колегіуму № 11 – О.О. Тригубенко, ЗОШ № 27 – О.П. Піун та ЗОШ № 3 – Н.І. Ковальська.
Цікаво було спостерігати, як два вчителі проводили урок на одну тему – учні 7-х класів знайомилися з материком Африкою. Обидва педагоги по-різному підійшли до висвітлення цієї теми, але спільним для обох занять було те, що О.В. Коновал та Л.Г. Кубрак показали високий рівень педагогічної майстерності.
Разом з учнями 9 класу ЗОШ № 27 та директором школи і водночас вчителем географії О.П. Піун присутні мали змогу знайти Україну на карті годинних поясів світу та поспостерігати за тим, як учні виконують практичну роботу, яка навчила їх орієнтуватися у часі в будь-якому куточку світу.
Учні 10 класу колегіуму № 11 під керівництвом вчителя географії О.О. Тригубенко працюючи у групах знайомилися з третинним сектором економіки. Кожна група мала своїх експертів, яка допомагала однокласникам знайомитися з новою темою.
Тиждень завершив позаурочний захід, організований вчителем ЗОШ № 3 Н.І. Ковальською для учнів 9-х класів школи.
Пройшов міський тиждень педагогічної майстерності вчителів географіїПройшов міський тиждень педагогічної майстерності вчителів географіїПройшов міський тиждень педагогічної майстерності вчителів географіїПройшов міський тиждень педагогічної майстерності вчителів географіїПройшов міський тиждень педагогічної майстерності вчителів географіїПройшов міський тиждень педагогічної майстерності вчителів географіїПройшов міський тиждень педагогічної майстерності вчителів географії
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української ...
» Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики
» Відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
» 10 листопада відбудеться тренінг "Формувальне оцінюван ...
» Відбулась міська олімпіада з безпеки життєдіяльності
» Що нового у ЗНО–2019?
» Креативний цифровий контент сучасного уроку
» Запрошуємо до участі у конференції
» Відбувся міський фестиваль «Козацькому роду нема перево ...
» Відбулась нарада керівників майбутніх учасників конкурс ...


Найближчі події
»

»

»


«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок