Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» Відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів
25 березня 2018
21 березня 2018 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №21 проведено семінар-практикум для вчителів початкових класів «Формування предметних та ключових компетентностей учнів початкових класів засобами інтегрованого навчання».
В ході роботи семінару педагоги навчального закладу поділилися досвідом щодо ефективності інтегрованих педагогічних технологій у формуванні предметних та ключових компетентностей молодших школярів (теоретично та практично). Для вчителів міста були продемонстровані такі показові заходи: інтегрований урок-подорож природознавства та математики (вчитель Бутова Л.К.), інтегрований урок основ здоров’я та літературного читання (вчитель Томаш О.М.). інтегрований урок навчання грамоти та природознавства (вчитель Шара В.М.), спортивне свято «Спритні, дужі, небайдужі» (вчителі Сусло С.М., Вальчук Т.А., Міщенко Т.М.). Практичний психолог Кузіна І.М. провела психолого-педагогічний практикум «Використання метафоричних асоціативних карток у роботі вчителя».
Учасники семінару отримали задоволення і зробили висновки, що педагогічна діяльність – це передусім робота над собою, яка потребує постійного самоудосконалення.
Відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класівВідбувся семінар-практикум для вчителів початкових класівВідбувся семінар-практикум для вчителів початкових класівВідбувся семінар-практикум для вчителів початкових класівВідбувся семінар-практикум для вчителів початкових класівВідбувся семінар-практикум для вчителів початкових класівВідбувся семінар-практикум для вчителів початкових класівВідбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » Проведемо день «Together»?
» Відбувся семінар вчителів інформатики
» Результати Teachers Challenge
» Історико-краєзнавчий квест «Таємницями Болдиних гір»
» Відбулося перше засідання клубу становлення педагога - ...
» «Мандрівка стежкою доброти» у ЗДО №74
» Таємницями Болдиних гір
» 10 листопада відбудеться тренінг "Формувальне оцінюван ...
» Відбувся міський фестиваль «Козацькому роду нема перево ...
» Розпочато серію цікавих тренінгів для працівників ЗДО


Найближчі події
»

»

»


«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок