Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» Відбулось чергове заняття «Школи новопризначеного методиста»
22 грудня 2017
Відмінною рисою діяльності методичної служби закладу дошкільної освіти № 74 «БУДИНОК ДОБРА І РАДОСТІ» є диференційований підхід у встановленні взаємодії на рівні «вихователь – вихователь – методист». І якщо у плануванні роботи з молодими педагогічними кадрами переважає навчальний, мотиваційний компонент, то особливістю методичної роботи з досвідченими педагогами є активізація їх на продукування та розповсюдження перспективного досвіду, на оптимізацію наставництва, новаторство. За такої напруженої роботи зрілого педагога існує небезпека вироблення особистістю механізму психологічного захисту у вигляді повного або часткового «вимкнення» емоцій у відповідь на психотравмувальний вплив, так званий, синдром «емоційного вигорання». З метою мінімізації наслідків безперервного впливу на педагога стресових ситуацій, у рамках чергового заняття «Школи новопризначеного методиста», і був проведений тренінг для вихователів закладу дошкільної освіти «Причини та чинники емоційного вигорання педагогів». Вихователь – методист Ткачук Н.М. та практичний психолог закладу Бойко О.М. не тільки цікаво і доступно розкрили сутність проблеми професійного вигорання педагога, його негативного впливу на свободу особистості, творчість і професійне зростання, а і навчили колег, як засобами різноманітних тренінгових вправ підвищувати свій власний психологічний ресурс та залишатися відкритими до новаторських змін.
Відбулось чергове заняття «Школи новопризначеного методиста»Відбулось чергове заняття «Школи новопризначеного методиста»Відбулось чергове заняття «Школи новопризначеного методиста»Відбулось чергове заняття «Школи новопризначеного методиста»Відбулось чергове заняття «Школи новопризначеного методиста»Відбулось чергове заняття «Школи новопризначеного методиста»Відбулось чергове заняття «Школи новопризначеного методиста»
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » Вже незабаром! Природничо-математичний квест WebQuestCh ...
» Онлайн-курс для вчителів початкової школи
» Графік ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
» 10-11 січня - секційні засідання педагогічних працівник ...
» Стартуємо!
» Графік І етапу конкурсу-захисту МАН
» Пройшов міський етап конкурсів «Новорічна різдвяна комп ...
» Матеріали секційного засідання заступників директорів з ...
» Зі святами!
» Відбувся тиждень німецької мови


Найближчі події
» 22 січня - заходи з відзначення Дня Соборності України у закладах загальної середньої освіти міста

» 22-24 січня- захист робіт конкурсу-захисту МАН

» 27-28 січня- ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (ІІ тур), біології, російської мови і літератури та астрономії


«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок