Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» У школах Чернігова минув тиждень права
14 грудня 2017
4-10 грудня у школах м. Чернігова тривав Всеукраїнський тиждень права. Протягом тижня проведено чимало різноманітних заходів: правових лекцій, бесід, виховних годин, тематичних виставок та зустрічей з правозахисниками і представниками правоохоронних органів.
На базі Чернігівського ліцею №22 відбувся семінар для вчителів правознавства на тему: "Роль інноваційних технологій у формуванні індивідуальної правосвідомості учнів". Програма семінару була насиченою і плідною. Учасники семінару відвідали демонстраційні уроки: "Правова характеристика понять "людина", "особа", "громадянин" (9-В кл., вчитель вищої категорії. Старший учитель, Білоус О.А.) та "Ти знаєш, що ти - людина" (3-А кл., вчитель вищої категорії. Учитель-методист, Попок Л.Г.). Після закінчення семінару кожен міг висловити свою думку стосовно проведених уроків та обмінятися безцінним досвідом із колегами.
До проведення тижня права активно долучилися ЗНЗ №13 та колегіум №11. Зокрема, у стінах цих навчальних закладів були проведені демонстраційні уроки з педагогічної майстерності для вчителів правознавства.
У ЗНЗ №13 проведено урок на тему: "Конституційні права, свободи та обов'язки людини і громадянина" (9-А кл., вчитель І категорії, Голомозик І.М.). Крім того, адміністрація школи разом із працівниками ювенальної превенції організувала для учнів 8-10-х класів брейн-ринг на тему: "Кримінальна відповідальність підлітків: міф чи реальність?". Завдяки такій цікавій, ігровій формі, діти дізналися, що таке кримінальна відповідальність та як діяти в екстремальних ситуаціях і не стати жертвою насилля або злочину. Змагальна атмосфера зберігалася до останнього конкурсу, учні обох команд продемонстрували високий рівень знань.
Власним досвідом під час відкритого уроку поділилася й вчитель правознавства колегіуму №11 Кудлай Л.П. (вчитель вищої категорії. Старший учитель). Тема уроку була обрана не випадковою, адже урок повторення й узагальнення ("Основи теорії і права") потребує значної систематизації знань і вимагає застосовувати сучасні методи та форми роботи з учнями.
Загалом, предметний тиждень минув з користю, адже, таким чином, в учнів формується культура правосвідомості та покращуються знання з правознавства.
 У школах Чернігова минув тиждень права У школах Чернігова минув тиждень права У школах Чернігова минув тиждень права У школах Чернігова минув тиждень права У школах Чернігова минув тиждень права У школах Чернігова минув тиждень права
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » Вже незабаром! Природничо-математичний квест WebQuestCh ...
» Онлайн-курс для вчителів початкової школи
» Графік ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
» 10-11 січня - секційні засідання педагогічних працівник ...
» Стартуємо!
» Графік І етапу конкурсу-захисту МАН
» Пройшов міський етап конкурсів «Новорічна різдвяна комп ...
» Матеріали секційного засідання заступників директорів з ...
» Зі святами!
» Відбувся тиждень німецької мови


Найближчі події
» 22 січня - заходи з відзначення Дня Соборності України у закладах загальної середньої освіти міста

» 22-24 січня- захист робіт конкурсу-захисту МАН

» 27-28 січня- ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (ІІ тур), біології, російської мови і літератури та астрономії


«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок