Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту




 
 
» Відбувся фестиваль Scrаtch-проектів
2 грудня 2017
З метою популяризації програмування, до дня проведення Години Коду з 13.11 до 25 11. 2017 творчою групою вчителів інформатики СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов м.Чернігова під керівництвом Коваленко Оксани Іванівни за підтримки МЦ управління освіти Чернігівської міської ради і КЗ "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" ( під керівництвом професора кафедри інформатики, канд. пед. наук, доцента Золочевської Марини Володимирівни) був започаткований і проведений фестиваль Scrаtch-проектів, в якому брали участь 121 учень з усієї України. Всього надішло 113 робіт.
Представлені роботи з міст Миколаїв, Луцьк, Кривий Ріг, Чернівці, Чернігів, Болград, Житомир, Вінниця, Запоріжжя, Харків, Стрий, Херсон, Добропілля, Старий Самбур, Полтава, Первомайськ, Жовті Води, Маріуполь, Кропивницький, Куп’янськ, селищ Летків, Берестечко, Студянка, Максимівка, Кам'янське, Вороновиця, Донець, Приютівка, Новиці.
Кожна робота вражає фантазією і багатогранністю ідей!
За результатами роботи журі в містах Чернігів і Харків переможцями визнані учні в наступних номінаціях:
Переможці в молодшій віковій категорії (3-5 класи):
номінація «Створюємо віртуальну реальність» Кописова Аліса (Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва)
номінація «Цифрова історія: історичні постаті» Бахметова Дарія (Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва)
номінація «Цифрова історія соціального спрямування» Дмитренко Лілія (Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва)
номінація «Дотепний тестувальник» Грошев Владислав та Лугінін Богдан (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
номінація «Старі ігри на новий лад» Мельничук Владислав (Студянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рівенської області)
номінація «Пригодницький бойовик (action)» Кочетов Єгор (Гімназія 47, місто Харків)
номінація «Навчальна програма» Калюжна Еліна (ХЗОШ№153, місто Харків)
Переможці в віковій категорії 6-11 класи:
номінація «Гра-симулятор» Решетник Денис (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
номінація «Гра-симулятор» Вакарчук Дмитро (Гімназія № 2, місто Чернівці)
номінація «Гра-симулятор» Гнилозуб Данил (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65)
номінація «Гонки, перегони» Косаковський Данііл (СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов м.Чернігова)
номінація «Гонки, перегони» Казан Владислав (СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов м.Чернігова)
номінація «Гонки, перегони» Хижевський Юрій (ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко)
номінація «Нове життя аркаїдним іграм» Воробйова Марія (Криворізський навчально-виховний комплекс №129)
номінація «Пригодницький бойовик (action) Крилов Анатолій (СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов м.Чернігова)
номінація «Пригодницький бойовик (action) Кузьмін Давид (Цукрозаводський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - ЦХЕТУМ")
номінація «Пригодницький бойовик (action) Зауличний Олександр (Новицький навчально-виховний комплекс)
номінація «Бродилка» Алексеев Іван (ОЗ «Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського»)
номінація «Бродилка» Кальницький Андрій (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 м.Чернігова)
номінація «Стратегія (економічна стратегія)» Барзіон Артем (ліцей природничо-наукового навчання місто Жовті Води)
номінація «Старі ігри на новий лад» Новальковський Богдан (СЗШ № 2 місто Стрій)
номінація «Нове життя аркаїдним іграм» Воробйова Марія (Криворізський навчально-виховний комплекс №129)
номінація «Навчальні програми» Андрієвський Борис (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст №7)
номінація «Програмувати це круто!» Ляхова Маргарит (Харківський коледж при КЗ "Харківська гуманітарно-педагогічна академія")
Найяскравіші на думку журі роботи отримують цінні призи:
номінація «Гра з казковим сюжетом» Зайко Аріна (Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва)
номінація «Нове життя аркаїдним іграм» Давиденко Валерій (СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов м.Чернігова)
номінація «Навчальні програми» Демченко Євгеній (Криворізький Центрально-Міський ліцей)

Кращі роботи можна переглянути на сайті http://it-science.com.ua/ в рубриці Scrаtch
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » Пройшли І та ІІ тури міського конкурсу «Класний керівни ...
» Відбувся ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу українськ ...
» Знай наших!
» Запрошуємо до участі у mini-EdCamp Chernigiv
» Відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конку ...
» Відбулась міська олімпіада з безпеки життєдіяльності
» Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ...
» Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської ...
» Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційн ...
» Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавст ...


Найближчі події
»

»

»


«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок