Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» У ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історії
2 грудня 2017
29 листопада на базі ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історії, який був присвячений «Підвищенню якості навчально-виховного процесу шляхом створення умов для формування в учнів громадянської позиції та критичного мислення на уроках історії».
На семінар-практикум завітало більше двадцяти вчителів історії закладів загальної середньої освіти міста. Перш ніж розпочати семінар, заступник директора з навчально-виховної роботи Лутченко Тамара Іванівна представила шкільне методичне об'єднання вчителів історії, правознавства та географії і розповіла про напрямки його роботи.
У рамках обміну досвідом, вчитель вищої категорії, старший вчитель ЗНЗ №35 Смаглюк Тамара Григорівна провела урок з історії України на тему: «Культура в роки війни. Освіта і наука. Література» (11-Б клас). Урок організований на високому методичному рівні з використанням різноманітних інтерактивних методів і форм навчання. Найбільш цікавими методами, які застосував вчитель на уроці були: «Кроссенс» – головоломка нового покоління, яка поєднує в собі найкращі якості відразу деяких інтелектуальних розваг: загадки, ребусу, головоломки. Кроссенс є прекрасним засобом розвитку логічного і творчого мислення учнів. Крім того, учасники узяли «на озброєння» метод «РОФТ». Сутність цього методу полягає у визначенні ролі (хто пише лист), отримувача (хто отримує), формату та теми.
Родзинкою семінару-практикуму став урочистий захід до дня Гідності та Свободи України, який підготувала вчитель вищої категорії, старший вчитель ЗНЗ №35 Лутченко Наталія Віталіївна. Урочистий захід було проведено згідно Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Учасники семінару відзначили якісну підготовку керівника та учнів. Крім того, хвилиною мовчання було вшановано Героїв, які віддали своє життя за територіальну цілісність і свободу України.
Кожен учасник міг долучитися до дискусії, висловити свою думку та обмінятися безцінним досвідом із колегами.
У ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історіїУ ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історіїУ ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історіїУ ЗНЗ №35 пройшов семінар-практикум для вчителів історії
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » Проведемо день «Together»?
» Відбувся семінар вчителів інформатики
» Результати Teachers Challenge
» Історико-краєзнавчий квест «Таємницями Болдиних гір»
» Відбулося перше засідання клубу становлення педагога - ...
» «Мандрівка стежкою доброти» у ЗДО №74
» Таємницями Болдиних гір
» 10 листопада відбудеться тренінг "Формувальне оцінюван ...
» Відбувся міський фестиваль «Козацькому роду нема перево ...
» Розпочато серію цікавих тренінгів для працівників ЗДО


Найближчі події
»

»

»


«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок