Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» Фестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ міста
26 жовтня 2017
Стало доброю традицією щорічно в ці чудові жовтневі дні в дошкільних закладах міста проводити фестиваль «Козацькому роду нема переводу».
В кожному із садочків пройшли змістовні літературно-музичні та спортивні дійства за участі вихованців, педагогів та батьків. Ведучі свята в цікавій формі розповіли про походження Дня українського козацтва , про козаків та їх традиції. Дошкільнята декламували вірші про Україну, рідну мову та славний козацький родовід. Гостей та учасників щиро вітали чарівні українські дівчата милозвучним співом і таночками. А хлопці змагалися між собою, доводячи, що вони найсильніші та найспритніші, і заслуговують на посвяту у козаки.
Не залишились осторонь і батьки – підтримували команди своєю участю та допомагали здобути перемогу. Козацькі отамани ретельно перевіряли знання учасників змагань про козацькі традиції, а наприкінці фестивалю урочисто посвятили всіх хлопчаків у юних козачат. Всі присутні вшанували мужність та героїзм козаків та захисників територіальної цілісності України, що сприяло зміцненню патріотичного духу, та відродженню українських традицій. Команди - переможці були нагородженні грамотами, медалями та мішечками- оберегами (родинний оберіг який притягує удачу, здоров'я, силу і відводить біду).
Гості та учасники фестивалю поверталися додому сповнені вражень та гарного настрою.
Фестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ містаФестиваль «Козацькому роду нема переводу» у ДНЗ міста
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
»


Найближчі події
»

»

»


«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок