Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» Відбулось засідання школи новопризначеного методиста ДНЗ
26 жовтня 2017
В рамках проведення чергового засідання школи новопризначеного методиста з проблеми «Забезпечення практичної спрямованості всіх форм методичної роботи» молоді вихователі-методисти відвідали заклад дошкільної освіти №74. У щоденній практиці роботи даного дошкільного закладу процес пошуку нового стилю методичної роботи, нових форм спілкування з педагогами в особистісно – орієнтованій освіті – явище неперервне і системне. Стиль і форми методичної роботи, на думку її організатора, повинні «провокувати» педагогів на творчість, пробуджувати на вдосконалення педагогічної майстерності. Запорукою успіху, оптимальної та дієвої результативності роботи методиста є побудова методичних заходів на основі інтерактивної взаємодії усіх учасників: вихователя – методиста, педагогів – наставників, молодих спеціалістів.
Реалізацію даного принципу вихователь-методист Ткачук Надія Миколаївна продемонстровала під час чергового заняття майстер – класу для молодих педагогів дошкільного закладу. Розглядаючи проблему організації освітнього процесу в дошкільному закладі за інтегрованою особистісно – орієнтованою технологією, педагоги отримали можливість не тільки розібратися в сутності даної технології і ознайомитися з особливостями організації інтегрованого дня, а і навчилися визначати основні методи і прийоми інтегрованої особистісно – орієнтованої технології та їх вплив на формування у дитини – дошкільника цілісної картини світу, а також повправлялися у створенні інтелектуальних карт, як структурної основи інтегрованої особитсісно – орієнтованої технології.
Відбулось засідання школи новопризначеного методиста ДНЗВідбулось засідання школи новопризначеного методиста ДНЗВідбулось засідання школи новопризначеного методиста ДНЗВідбулось засідання школи новопризначеного методиста ДНЗВідбулось засідання школи новопризначеного методиста ДНЗВідбулось засідання школи новопризначеного методиста ДНЗ
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
»


Найближчі події
»

»

»


«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок