Зробити стартовою  |  Додати у Вибране  |  RSS 2.0
Про нас  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
 
 
» У Чернігові відбулася «Четверта обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді»
22 жовтня 2017
У стінах Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського, 18 жовтня, за підтримки ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», ПНЗ «Центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства» та Чернігівської обласної організації національної спілки краєзнавців України відбулася «Четверта чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді», присвячена 90-річчю журналу «Краєзнавство».
З вітальним словом до учнівської молоді та їх наукових керівників звернувся директор Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського, професор ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка Олександр Коваленко. Крім того, Олександр Борисович наголосив про важливість розвитку історико-краєзнавчого руху в Україні та звернув увагу на журнал «Краєзнавство», який вперше «побачив світ» 90 років тому.
Історико-краєзнавча конференція об'єднала талановитих учнів з всієї області, які представили тези своїх наукових досліджень у трьох секціях: «Історія Чернігівщини дореволюційної доби», «Новітня історія Чернігівщини», «Церква, культура і мистецтво Чернігівщини». Для більшості юних науковців виступ на конференції став першою цеглинкою у подальшій дослідницькій роботі. Під час конференції учні вчилися презентувати наукові роботи, відповідати на поставлені запитання та аналізувати виступи своїх колег.
Загалом, «Четверта чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді» пройшла у теплій та дружній атмосфері. Та найголовніше, що учасники конференції змогли обмінятися думками та поділитися власним досвідом напрацювань, який знадобиться їм у майбутньому при захисті наукових робіт МАН.
У Чернігові відбулася «Четверта обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді»У Чернігові відбулася «Четверта обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді»У Чернігові відбулася «Четверта обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді»У Чернігові відбулася «Четверта обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді»У Чернігові відбулася «Четверта обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді»У Чернігові відбулася «Четверта обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді»
 
 (голосів: 1)
Друкувати
 

Популярні
статті
» » Карантинні можливості. Презентація із наради директорів ...
» Дати ЗНО-2020
» ПРОБНЕ ЗНО: ДАТИ ТЕСТУВАННЯ


Найближчі події
»

»

»


«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Нове на сайті  |  Статистика  |  Зворотний зв'язок